Prof Toernooien Duitsland

Hieronder vindt u de Prof toernooien die op verschillende plaatsen in Duitsland gehouden worden.

Met deelname van vele Duitse profteams, maar ook van Prof en amateurteams uit verschillende andere landen.

Teams die zich eens willen meten met de sterren van morgen zijn hier zeker op hun plaats.
Hieronder vindt u het overzicht van de proftoernooien op datum van dit seizoen.

 

Toernooien seizoen 2023/2024 Duitsland

 

Pro U10 Verl Cup 1 – 2 Juni 2024 7 v 7 https://dutchtournaments.com/pro-u10-verl-cup/

Pro U9 Steinhagen Cup 15 – 16 Juni 2024 7 v 7 https://dutchtournaments.com/pro-u9-steinhagen-cup-2/

Pro U10 Rosbach Cup 15 – 16 Juni 2024 7 v 7 https://dutchtournaments.com/pro-u10-rosbach-cup/

 

Toernooien seizoen 2024/2025 Duitsland

Pro U11 Karlsruhe Cup 7 – 8 Sept 2024 7 v 7 https://dutchtournaments.com/pro-u11-karlsruhe-cup/

Pro U12 Stuttgart Cup 7 – 8 Sept 2024 9 v 9 https://dutchtournaments.com/pro-u12-stuttgart-cup/

Pro U9 Frankfurt Cup 12 – 13 Okt 2024 7 v 7 https://dutchtournaments.com/pro-u9-frankfurt-cup-2/

Pro U10 Koln Cup 12 – 13 Okt 2024 7 v 7 https://dutchtournaments.com/pro-u10-koln-cup/

Pro U11 Duisburg Cup 12 – 13 Okt 2024 7 v 7 https://dutchtournaments.com/pro-u11-duisburg-cup/

Pro U12 Düsseldorf Cup 12 – 13 Okt 2024 7 v 7 https://dutchtournaments.com/pro-u12-dusseldorf-cup-2/

Pro U13 Wesel Cup 12 – 13 Okt 2024 9 v 9 https://dutchtournaments.com/pro-u13-wesel-cup/

Pro U10 Bielefeld Indoor Cup 4 – 5 Jan 2025 5 v 5 https://dutchtournaments.com/pro-u10-bielefeld-cup/

Pro U13 Wuppertal Indoor Cup 11 – 12 Jan 2025 5 v 5  https://dutchtournaments.com/pro-u13-wuppertal-indoor-cup/ 

Pro U10 Nettetal Indoor Cup 25 – 26 Jan 2025 5 v 5 https://dutchtournaments.com/pro-u10-netteltal-indoor-cup/

Pro U12 Frankfurt Cup 31 Mei – 2 Juni 2025 9 v 9 https://dutchtournaments.com/pro-u12-frankfurt-cup/

Pro U8 Krefeld Cup 5 – 6 April 2025 5 v 5 https://dutchtournaments.com/pro-u8-krefeld-cup/

Pro U9 Hamm Cup 5 – 6 April 2025  7 v 7 https://dutchtournaments.com/pro-u9-hamm-cup/

Pro U12 Osnabrück Cup 25 – 26 April 2025 9 v 9 https://dutchtournaments.com/pro-u12-osnabruck-cup/

Pro U8 Koln Cup 7 – 8 Juni 2025 5 v 5 https://dutchtournaments.com/pro-u8-koln-cup/

Pro U9 Koln Cup 7 – 8 Juni 2025 7 v 7 https://dutchtournaments.com/pro-u9-koln-cup/

Pro U10 Düsseldorf Cup 7 – 8 Juni 2025 7 v 7 https://dutchtournaments.com/pro-u10-dusseldorf-cup/

Pro U11 Düsseldorf Cup 7 – 8 Juni 2025 7 v 7 https://dutchtournaments.com/pro-u11-dusseldorf-cup/

Pro U12 Mannheim Cup 7 – 8 Juni 2025 8 v 8 https://dutchtournaments.com/pro-u12-mannheim-cup/

Pro U13 Göttingen Cup 7 – 8 Juni 2025 11 v 11 https://dutchtournaments.com/pro-u13-gottingen-cup/

Pro U14 Düsseldorf Cup 7 – 8 Juni 2025 11 v 11 https://dutchtournaments.com/pro-u14-dusseldorf-cup/

 

Voorwaarden voor professionele toernooien in Duitsland
Minimaal 7 v 7 10 / 9 v 9 12/ 11 v 11 14 spelers
Het is daarom verplicht om een ​​Hotel te nemen met minimaal  5 v 5  16 personen /7 v 7 20 personen / 9 v 9 24 personen /11 v 11 28 personen. Spelers/Coaches/Ouders.

Sinds 2018 mogen kids niet meer alleen op de kamer verblijven daarom moet er van elke speler minimaal 1 ouder meegaan.

Het kan zijn als u met meerdere teams gaat dat u niet op dezelfde locatie speelt

Aankomst vrijdag Accommodatie  tussen 14: 00 – 18:00 uur

Vertrek zondag Accommodatie voor 10:00 uur

Indien u 3 nachten heeft op maandag voor 10:00 uur

Toernooi is vanaf 8:30 – 18:00 uur u speelt of in de ochtend of in de middag wij kunnen geen tijden voor teams inplannen, dat is niet te doen met zoveel teams en toernooien.

Je ontvangt alle informatie pas 3 weken voor het toernooi.
Locatie
Naam Hotel
Wedstrijdschema

Accommodatie 3 dagen / 2 nachten incl ontbijt

Extra nacht op aanvraag

U8 – U9 – U10 – U11 – U12 – U13 – U14 toernooien

Prijzen zijn opvraagbaar voor 2024/2025

 

Incl lunch voor spelers en coaches.

Geen diner daar moet het team zelf voor zorgen.

Inschrijfkosten € 75,- p.team

 

Deze toernooien worden aangeboden als een compleet pakket bestaande uit toernooi deelname, accommodatie Hotel incl ontbijt.

 

  1. Inschrijven gaat via ons inschrijfformulier op deze website
  2. Kamerindeling via e-mail versturen met voor- en achternaam van iedereen die meegaat, zonder kamerindeling kunnen wij u niet inschrijven ! Graag niet in een bestand
  3. U krijgt van ons een factuur met de datum wanneer de betaling bij ons binnen moet wezen.
  4. U krijgt alle informatie zoals Hotelnaam /Locatie/ Wedstrijdschema pas 3 weken voor het toernooi als alles betaald is.
  5. Lees goed de algemene voorwaarden en voorwaarden van de proftoernooien door.

Indien u interesse heeft in een van onze toernooien,  Neem dan contact met ons op

 

Nederlandse teams kunnen alleen via ons boeken.

 

Voorbeeld Kamerlijst
K van kind achter de spelers en kids jonger dan 15 jaar oud.

Onder elkaar en niet in een bestand.

Room 1
Chris de Groot  K
Ashley de Groot

Room 2
Kevin Krijgsman  K
Stefan krijgsman
Maartje Krijgsman

enz.

 

Alleen teams die via ons geboekt hebben krijgen van ons informatie 3 weken voor het toernooi via email.

Wij geven alleen informatie door aan de trainers van de teams (Dus niet aan ouders of andere supporters)