6e Dutch Soccer Youth Cup 26 – 28 Mei 2023

 

Dit toernooi wordt voor het 6e jaar gehouden in het westen van Nederland in Rotterdam en Capelle aan den IJssel,

De Dutch Soccer Youth Cup is een tweedaags internationaal voetbaltoernooi waaraan in de afgelopen jaren teams uit de volgende landen deelgenomen hebben. België, Duitsland, Engeland, Schotland, Ierland, Frankrijk, Wales, Luxemburg, Denemarken, Zwitserland, Zweden, Finland, Tsjechië, Slovenië, China en Nederland.

Teams:
U8 geboren in (2015) 7 v 7  half veld
U9 geboren in (2014) 7 v 7 half veld
U10 geboren in(2013) 7 v 7 half veld
U11 geboren in(2012) 8 v 8 half veld
U12 geboren in(2011) 8 v 8 half veld
U13 geboren in(20010) 11v 11 heel veld
U14 geboren in(2009) 11 v 11 heel veld
U15 geboren in(2008) 11 v 11 heel veld

GU15 geboren in(2008) 11 v 11

Alle teams spelen minimaal 6 wedstrijden in 2 dagen.

Alle teams spelen dus op beide dagen !

Velden: Dit toernooi wordt gespeeld op Natuurgras en kunstgras.

Alle spelers krijgen een medaille

1e 2e 3e plaats krijgen een mooie beker mee naar huis.

Inschrijven kan via het inschrijfformulier op deze website !

Programma 2023

Vrijdag 26 Mei 2023

Openingsceremonie

17:45 uur Sportpark open met Voetbal attracties

19:30 uur Opening Ceremonie Sportpark SVS met Landenparade en Volksliederen.

20:30 uur Openingswedstrijd ???

 

Zaterdag 27 Mei 2023

08:30 – 17:30 uur Groepswedstrijden volgens toernooi schema

 

Zondag 28 Mei 2023

08:30 uur wedstrijden volgens toernooi schema

13:30 uur Finale ochtend teams

14:30 uur vertrek ochtend teams

17:30 uur Finale middag teams

18:30 uur Vertrek middag teams

 

Diverse eet- en drankkramen dat geeft altijd een gezellige drukte die lijkt op een braderie of een markt.
Ook de lokale pers besteedt ruim aandacht aan het dit Internationaal toernooi.

Nederlandse teams kunnen natuurlijk inschrijven zonder accommodatie

Inschrijven kan via het inschrijfformulier

Winnaars 2022

U8 Dream Team /Fortius (Ned)
U9 Spitta Academy (Ned)
U10 Dream Team /Fortius (Ned)
U11 AFC’34 (Ned)
U12 Horsham (Eng)
U13 SV Nieuw West United  (Ned)
U14 Bvv Barendrecht  (Ned)
U15 Gwynedd County Schoolboys (Wales)
U17 Futsal Enfant Terrible (België)