.

Dutch Soccer Youth Cup  27 – 29 Mei 2022

Dit toernooi wordt voor het 5e jaar gehouden in het westen van Nederland in Rotterdam en Capelle aan den IJssel, in de afgelopen jaren waren er teams uit de volgende landen aanwezig België, Duitsland, Engeland, Schotland, Ierland, Frankrijk, Luxemburg, Denemarken, Zweden, Finland, Tsjechië, Slovenië, China en Nederland.

Dit alles geeft een gezellige drukte die lijkt op een braderie of een markt, hetgeen wordt versterkt door de aanwezigheid van diverse eet- en drinkkramen. Ook de lokale pers besteedt ruim aandacht aan het dit Internationaal toernooi.

De Dutch Soccer Youth Cup is een tweedaags internationaal voetbaltoernooi waaraan in de afgelopen jaren teams uit de volgende landen deelgenomen hebben.

Teams:
U8 geboren in (2014)
U9 geboren in (2013)
U10 geboren in(2012)
U11 geboren in(2011)
U12 geboren in(2010)
U13 geboren in(2009)
U14 geboren in(2008)
U15 geboren in(2007)
U17 geboren in(2005)

Speeltijden van de wedstrijden zie bij leeftijdsgroepen.

Alle teams spelen minimaal 6 wedstrijden in 2 dagen.

Op zondag word in elke leeftijdsgroep per 8 teams, gesplitst in Gold Cup (winnaars groepen) Silver Cup ( 1e verliezers groepen) Bronze Cup ( 2e verliezers groepen) zodat iedere team nog een mooie beker kan winnen.

Beide Cups spelen wel om de beker

Ook zijn leuke uitstapjes naar Rotterdam / stadion tour te doen bij Feyenoord /AJAX of lekker zwemmen bij Duinrell is mogelijk, omdat u in dag delen speelt, heeft u de mogelijkheid om dit te organiseren, buiten het toernooi om.

Velden: Dit toernooi wordt gespeeld op Natuurgras en kunstgras.

Alle spelers krijgen een medaille

Inschrijven kan via het inschrijfformulier op deze website !

Programma 2022

Vrijdag 27 Mei 2022

17:30 uur Sportpark open met Voetbal attracties zoals, Pannakooi, Speedmeter en een Stormbaan van 21 x 4 meter

19:30 uur Opening Ceremonie

20:30 uur Openingswedstrijd ???

Zaterdag 28 Mei 2022

08:30 uur Groepswedstrijden volgens toernooi schema

Zondag 29 Mei 2022

08:30 uur wedstrijden volgens toernooi schema

13:30 uur Finale ochtend teams

15:00 uur vertrek ochtend teams

17:30 uur Finale middag teams

19:00 uur Vertrek middag teams

Inschrijven kan via het inschrijfformulier